web analytics
Lekcje śpiewu

Jeśli umiesz mówić, to możesz też nauczyć się śpiewać – tak w dużym skrócie można podsumować moje podejście do nauczania śpiewu. Kiedyś powiedziałam, że nauczę śpiewać każdego i do tej pory (a miałam już wielu uczniów) ani razu nie poniosłam porażki.

Gdzie uczę?

Lekcje mogą odbywać się online (Messenger, Skype, FaceTime) albo na żywo.

Czego uczę?

Uczę starej, old-schoolowej techniki śpiewu. Tej samej, którą śpiewały najwybitniejsze głosy w historii opery. Jest to technika przede wszystkim zgodna z naszą anatomią, dzięki niej w pełni uwolnisz swój głos. Nie jest to technika używana tylko w operze – sprawdzi się w każdym gatunku muzycznym (moim uczniowie śpiewają operę, musical, a także wszelką muzykę rozrywkową). To do Ciebie należy decyzja, jaki repertuar chcesz wybrać. Ponadto możemy też popracować nad interpretacją czy analizą utworu.

Kogo uczę?

Każdego, kto chce nauczyć się śpiewać lub też popracować nad tym, czego się już nauczył. Nieważny jest Twój wiek czy stopień zaawansowania. Wiele osób uczę śpiewu od zupełnych podstaw, innych oduczam błędów, a z jeszcze innymi pracuję nad bardziej zaawansowaną techniką. Ważne jest to, że chcesz śpiewać.

I want to take some lessons but I don’t speak Polish

It isn’t a problem! I also teach in English!

Kontakt

Możesz napisać do mnie na adres spiew@emiliaklaska.pl lub na dowolnym portalu społecznościowym.