web analytics
Konsultacje wokalne

Jeśli chciałbyś/chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej o swoim głosie, zapytać o swoją drogę wokalną, o możliwości rozwoju, o to, co już potrafisz, a nad czym jeszcze musisz popracować, lub zadać jakiekolwiek inne pytanie, to konsultacje wokalne są idealną opcją! Możesz skonsultować się ze mną na dwa sposoby. Wybierz ten, który jest dla Ciebie wygodniejszy.

Ocena nagrania

Wystarczy, że prześlesz mi jeden, dwa albo więcej utworów w Twoim wykonaniu, a w ciągu 48 godzin otrzymasz ode mnie opinię w formie pliku pdf.

Czy musi to być nagranie video?

Jeśli tylko masz taką możliwość, to wolałabym zobaczyć nagranie video, ale jeśli nie, to audio też będzie okej!

Co mam nagrać?

Zaśpiewaj to, co chcesz. Nie musi to być żadna aria ani song musicalowy. Może być jakakolwiek piosenka albo nawet kolęda.

Czy nagranie mam umieścić w internecie czy mogę je wysłać mailem?

Jak Ci wygodniej. Możesz po prostu podesłać mi link do filmu np. na YouTubie, podrzucić link do Dropboxa czy innego dysku albo wysłać nagranie w załączniku.

Czy wymagana jest jakość studyjna?

Absolutnie nie! Do zrobienia nagrania wystarczy Ci telefon. Proszę tylko, żeby nagranie było w normalnej jakości bez żadnych szumów i zniekształceń.

Co z płatnością?

Zanim prześlesz mi swoje nagranie, skontaktuj się ze mną w sprawie płatności. Najwygodniejszy dla mnie jest przelew na konto. Opinię wysyłam po otrzymaniu przelewu.

Konsultacje live

Ten rodzaj konsultacji przeznaczony jest dla osób, które chciałyby popracować razem ze mną na żywo nad konkretnymi utworami. Każda taka konsultacja trwa 60 minut – możemy spotkać się online albo na żywo.

Co mam przygotować?

3 utwory, najlepiej w różnej stylistyce.

Jak dokładnie wyglądają takie konsultacje?

Na samym początku zaśpiewasz przygotowane przez siebie utwory, a następnie będziemy nad nimi pracować. Jeśli będziesz miał/miała jakiekolwiek pytania dotyczące śpiewu i wszystkiego, co z tym związane, to oczywiście możemy o tym porozmawiać. Po skończonych konsultacjach otrzymasz ode mnie również opinię w formie pliku pdf.

Co mam wybrać – konsultacje czy lekcje śpiewu?

Konsultacje są dobrym rozwiązaniem, jeśli potrzebujesz opinii, a nie nauczyciela śpiewu. Jeśli jednak interesuje Cię regularna nauka, zapraszam na lekcje śpiewu.

Kontakt

Możesz napisać do mnie na adres spiew@emiliaklaska.pl lub na dowolnym portalu społecznościowym.

Cennik

Ocena nagrań

Cena ustalana indywidualnie

Konsultacje live

250 zł